Motiva Implant Matrix® – Novatorisks un drošs

Augstākās kvalitātes krūšu estētika

Vairāk nekā 30 gadu pieredzes rezultātā Establishment Labs dibinātājiem un vadībai krūšu implantu kvalitāte šķiet loģisks sasniegums. Motiva Implant Matrix® ir laika gaitā panākts produktu izstrādes līmenis, kas nodrošina maksimālu drošību.

Mēs augstu vērtējam savu pagātni, tomēr lūkojamies tagadnē un nākotnē – inovācija, drošība un progress. Ticam, ka šie mērķi tiek sasniegti, ja savu produktu izstrādē tiek ņemti vērā ķirurgu un pacienšu vajadzības.

Mums ir plaša izvēle starp dažāda izmēra un formas implantiem, piemēram, jaunais ProgressiveGel Ultima™ un novatoriskais Q Inside Safety Technology™, kas sniedz lielisku estētisku rezultātu. Mūsu pacientes un ķirurgi ir ļoti prasīgi attiecībā uz kvalitāti. Establishment Labs, kas izmanto augstākā līmeņa dizainu un ražošanas tehnoloģijas, apstiprina, ka Motiva Implant Matrix® silikona implanti ir labākā izvēle pašām prasīgākajām pacientēm un ķirurgiem.

“Mūsu kvalitātes prasības ir stingrākās visā nozarē. Mūsu ražošanas procesu ir pārbaudījušas iestādes, kas ievēro augstākos standartus. Līdz ar to Motiva implanti ir atzīti vairāk nekā 60 valstīs.”

Roberts Demezervils (Robert De Mezerville) kvalitātes prasību un tiesību aktu jautājumu vadītājs

Mūsu inovācija