FITNESA MODELE JŪLIJA ČIŽOVA (ЮЛИЯ ЧИЖОВА): par krūšu palielināšanu un visinovatīvākajiem implantiem pasaulē

„Domāju, katra sieviete vēlas justies pievilcīgāka, saistošāka un pašpārliecinātāka. Bet skaistas krūtis ir sievietes skaistuma neatņemama sastāvdaļa.” Valdzinošajai bikini fitnesa sportistei Jūlijai Čižovai janvārī tika veikta krūšu palielināšanas operācija, un tagad viņa ir gatava dalīties pieredzē par to, kāpēc pieņēmusi šādu lēmumu un vai ir apmierināta ar rezultātu.

„Domāju, katra sieviete vēlas justies pievilcīgāka, saistošāka un pašpārliecinātāka. Bet skaistas krūtis ir sievietes skaistuma neatņemama sastāvdaļa.” Valdzinošajai sportistei un fitnesa modelei Jūlijai Čižovai janvārī tika veikta krūšu palielināšanas operācija, un tagad viņa ir gatava dalīties pieredzē par to, kāpēc pieņēmusi šādu lēmumu un vai ir apmierināta ar rezultātu.

Kāpēc tu nolēmi palielināt krūtis?

No 2016. gada es sāku aktīvi piedalīties fitnesa bikini sacensībās, ar katru jaunu sezonu uzlabojot savus rezultātus. Kārtējās sacensības man vainagojās ar „zeltu” Igaunijas čempionātā, „zeltu” un PRO karti „Nordic Fitnes Expo” čempionātā Somijā, kā arī trešo vietu pasaules čempionātā Polijā. Manā sporta veidā ļoti svarīgas ir proporcijas, un es saprotu, ka labāku rezultātu sasniegšanai un turpmākajai veiksmīgajai dalībai PRO līgā, man ir jāveic mammoplastika, lai manas proporcijas būtu ideālas.

Taču sacensības nav vienīgais iemesls tam, kāpēc es nolēmu veikt operāciju. Domāju, katra sieviete vēlas justies pievilcīgāka, saistošāka un pašpārliecinātāka. Bet skaistas krūtis ir sievietes skaistuma neatņemama sastāvdaļa.

Sagatavošanās

Izvēloties klīniku, es izskatīju vairākus variantus, taču visi mani paziņas ieteica tieši „Christinas Clinic”. Tiešu tur es arī devos uz konsultāciju, pēc kuras citas klīnikas pat neizskatīju. Konsultācijā es saņēmu atbildes uz visiem maniem jautājumiem. Bija acīmredzams, ka klīnikas direktore Brita Karmena (Брит-Кармен) konsultējusi jau simtiem sieviešu un viņa tiešām zina, kā panākt ideālu rezultātu.

Implantu izvēle

Visvairāk es baidījos, ka izraudzītais implantu izmērs pēc operācijas neattaisnos manas cerības un es būšu neapmierināta ar rezultātu. Šādā gadījumā tiek izmantota 3D modelēšana. Ar tās palīdzību es pārliecinājos, ka implantu izmērs un forma, kurus man konsultācijā ieteica Karmena, pilnīgi atbilst manām cerībām! Starp citu, par pašiem implantiem. Man ļoti iepatikās, cik rūpīgi tie tika izraudzīti, ņemot vērā manas proporcijas, krūšu sākotnējo izmēru un krūškurvja formu, kā arī manu dzīvesveidu. Man vispiemērotākie izrādījās uzņēmuma „Motiva” ergonomiskie implanti ar mikroshēmu.

Implants ir jūtams un izskatās tikpat dabiski kā jūsu īstās krūtis

Tā kā man ir aktīvs dzīvesveids, man ir svarīgi, kā uzvedas krūtis, kad es kustos. „Motiva” ergonomisko implantu īpatnība ir tāda, ka tie pielāgo savu formu ķermeņa stāvoklim, tādējādi implants uzvedas tikpat dabiski kā manas īstās krūtis. Tieši tāpēc es varu par to neuztraukties manu treniņu laikā un darīt visu, ko esmu pieradusi darīt ikdienas dzīvē. Lai varētu panākt vēlamo rezultātu, man tika ieteikti diezgan liela izmēra implanti. Taču es tos nejūtu, jo „Motiva” implanti ir ļoti viegli un to svars tikpat kā nemainās atkarībā no izmēra.

Implantu elastīgums un pēcoperācijas šuvju lielums

Es baidījos pamosties pēc operācijas un ieraudzīt ļoti lielu šuvi. Tā kā man bija izraudzīti iespaidīga izmēra implanti, tad man likās, ka arī šuve būs liela. Taču manas bailes bija veltas: pateicoties „Motiva” implantu sevišķai elastībai, implantu var ievietot caur mazāku spraugu, un tāpēc ir jāveic īsāki griezumi.

IMPLANTI, KURI ATTAISNOJA MANAS CERĪBAS PAR 100%. Nekad agrāk es nejutos tik pievilcīga un sievišķīga.”

„Motiva” – pašlaik visinovatīvākie implanti

„Motiva” implanti ir pasaulē pirmie krūšu implanti, kuri ir apgādāti ar mikroshēmu, kas ļauj identificēt implantus ar īpaša nolasītāja palīdzību. Tāpēc vairs nav jāglabā implanta garantijas dokumenti, kuriem gadu gaitā parasti ir tendence pazust. Ja nepieciešams, ar mikroshēmas palīdzību var ātri atjaunot visu informāciju par implantiem.

VAI JŪS ZINĀT? „Motiva” implanti ir vieni no populārākajiem krūšu implantiem starp fitnesa sportistēm, modelēm un skaistumkonkursu dalībniecēm visā pasaulē.

Taču visvairāk mani iepriecināja tas, ka „Motiva” kā papildinājumu standarta garantijai piedāvā paplašinātu apdrošināšanas programmu, saskaņā ar kuru, ja ir nepieciešams, tiek atlīdzināti izdevumi par atkārtotām operācijām. Šādas garantiju programmas esība liecina par to, ka šie implanti ir saistīti ar ārkārtīgi mazu risku.

Tāpēc es varu priecāties par savām jaunajām krūtīm un ne par ko neuztraukties, jo „Motiva” implantu radītāji jau ir par visu parūpējušies manā vietā.

Rezultāts – mīkstas, ideālas formas krūtis

Mēnesi pēc operācijas es ar pārliecību varu teikt, ka esmu apmierināta ar rezultātu un klīnikas izvēli par visiem 200%. Man ir mīkstas, vajadzīgās formas krūtis, un tās tagad izskatās absolūti dabiski, ko mēs arī centāmies panākt. „Motiva” ergonomiskie implanti uzvedas kustībā tieši tāpat kā manas īstās krūtis un nemaz neierobežo kustības. Vēl nekad es neesmu jutusies tik pievilcīga un sievišķīga.

Nešauboties varu ieteikt „Christinas Clinic” un „Motiva” krūšu implantus visām meitenēm un sievietēm, kuras sapņo par skaistām krūtīm. Te jums piemēros implantus, kas der tieši jūsu ķermeņa uzbūvei un dzīvesveidam, jūs būsiet par 100% apmierinātas ar rezultātu. Operācijas dienā par jums rūpēsies kā par savas ģimenes locekli, kā arī nodrošinās pienācīgu aprūpi un uzmanību rehabilitācijas laikā, lai varētu sasniegt maksimāli ideālu gala rezultātu.

Vai vēlaties parādīties „Motiva” globālajā vietnē?

Sekojiet „Motiva” instagramā: #motivagirls #Mymotiva #Motivaest

Lasiet vairāk par krūšu palielināšanu: www.motivaimplanti.lv