Vai implanti jāmaina?

Viens no galvenajiem pacienšu jautājumiem ir: Pēc cik ilga laika jāmaina krūšu implanti?

Uz šo jautājumu nav vienas atbildes. Tas ir galvenokārt atkarīgs no implanta materiāliem un implanta virsmas biosaderības (saderību ar ķermeni). Daži ārsti apgalvo, ka implanta mūžs ir tikai 10 gadi. Tas patiešām tā ir ar vecā tipa implantiem ar raupju virsmu. Mūsdienīgie, modernie, ķermenim draudzīgie implanti ar nano-virsmu var kalpot daudz ilgāk.

Krūšu implantu neizbēgama maiņa ir pagātne

Veselības aprūpes pakalpojumu regulācijas prasību, ka krūšu implantus ieteicams mainīt pēc 10-15 gadiem, galvenokārt nosaka likumdošana. Realitāte var izrādīties pacientei daudz draudzīgāka.

Ilgu laiku krūšu implantiem tika izmantots šķidrais silikona gels. Gels pastāvīgi nelielā daudzumā izsūcās caur implanta korpusu un nonāca sievietes ķermenī. Vienlaikus arī korpusa fiziskās īpašības bija sliktākas. Šādu iemeslu dēļ implants bija obligāti jāmaina.

Arī Motiva implantus saskaņā ar veselības aprūpes pakalpojumu regulāciju ir ieteicams mainīt pēc 15-20 gadiem pēc to ievietošanas. Patiesībā mūsdienīgie materiāli un True MonoBloc patentētā tehnoloģija ļauj tiem kalpot daudz ilgāk. Protams, pacientei regulāri jādodas pie ārsta pārbaudīt savas krūtis un implanti jāmaina tikai gadījumā, ja tie ir mainījuši savu formu, saplīsuši vai ir citas komplikācijas.

Motiva silikona gels un korpuss ir izturīgi

Motiva implanti ir pildīti ar netekošu, ļoti elastīgu silikona gelu, ko ietver drošs korpuss, kam ir īpašs aizsargslānis. Modernākie biosaderīgie materiāli ir izstrādāti Kalifornijā NUSIL laboratorijās.