Helena Manga: Kāpēc es izvēlējos Motiva krūšu implantus?

Iepriekšējie implanti tika ievietoti jau vairāk nekā pirms 10 gadiem. Tā kā vecākās paaudzes implanti bija noteikti jāmaina pēc 10 – 15 gadiem, tad jau laicīgi savā darba un treniņu grafikā piemeklēju piemērotu brīdi jaunu implantu ievietošanas procedūrai un atlabšanai.

Implantu izvēle

Pirms operācijas apmeklēju dažādas klīnikas un uzzināju plašāk par Igaunijas tirgū piedāvājamo implantu klāstu. Tā kā pati esmu agrāk strādājusi veselības aprūpes nozarē, tad noskaidroju, cik ilgi dažādie implanti tiek izmantoti, cik daudz tie ir ievietoti un kādi ir klīnisko pētījumu rezultāti. Galvenais ir drošības sajūta! Konsultāciju gaitā izvēlējos Motiva krūšu implantus, jo salīdzinājumā ar citiem krūšu implantu zīmoliem, Motiva pasaulē ne reizi nav radījusi divkāršu kapsulu. Patiesa kvalitātes zīme!

Tā kā es galvenokārt vēlējos vecos implantus nomainīt pret jaunākās paaudzes modeļiem, nevis tos palielināt, tad dažādo implantu svars nespēlēja būtisku lomu. Drīzāk izšķirošs bija tas, lai implantiem būtu novatoriska virsma, kas atrodas tiešā kontaktā ar krūšu audiem un lieliski atbilstu manam aktīvajam dzīvesveidam. 5-7 reizes nedēļā veicu spēka treniņus, tādēļ implantam jāspēj to izturēt gan elastības, gan virsmas apstrādes ziņā.  Iztaustīju dažādus vieglākus un smagākus implantus. Motiva implantu vieglā nanotehnoloģiski gludā virsma, kuras apstrādē nav izmantoti nevēlami materiāli, šķita pareizā izvēle. Izrādījās, ka tas ir šī brīža ķermenim draudzīgākais un dabiskākais variants krūšu palielināšanas jomā. Implanti ar izteikti raupju virsmu ir agrāk izraisījuši dažādas blaknes un sevišķi sievietēm ar īpaši aktīvu dzīves veidu. No tā vēlējos izvairīties.

Konsultācijā varēju izvēlēties starp dažādu izmēru, formu, diametru un profilu Motiva implantiem.  Man bija ļoti būtiski, ka ir tik plaša izvēle. Vēlējos, lai gala rezultāts atbilstu manām gaidām un krūtis būtu proporcionālas ķermenim, vienlaikus saglabājot to dabisko izskatu. Sadarbībā ar klīnikas speciālistu izvēlējos Motiva ergonomiskos krūšu implantus, kas krūtīm piešķīra ļoti skaistu un dabisku formu. Ergonomiskie implanti ir īpaši ar to, ka tie pielāgo savu formu ķermeņa novietojumam. Implanti kustas tieši tāpat kā manis pašas krūtis.

Drošība

Tā kā kopš iepriekšējās krūšu palielināšanas operācijas bija pagājuši 10 gadi, iespējas bija ļoti mainījušās. Noskaidroju, ka Motiva krūšu implantiem tiek piedāvāta pasaulē unikāla papilu apdrošināšana un čips.

Čipa esamība vai neesamība pirmajā mirklī var šķist nesvarīga. Līdz pienāk diena, kad ir jāveic atkārtota operācija. Tieši tā notika man. 10+ gadi ir ilgs laiks, lai implantu pase papīra formātā varētu pazust. Tā kā atkārtotas operācijas plānošanas fāzē ir ļoti būtiski precīzi zināt, kāda ražotāja, izmēra un profila implants tika ievietots, tad čips tādā ziņā ir ļoti ērts. Motiva ir pirmie krūšu implanti pasaulē, kurus var identificēt pēc čipa ar īpašu lasītāju no neliela attāluma. Tāpat pateicoties čipam nav jāsaglabā implanta garantijas dokumenti, kas gadu gaitā mēdz pazust.

Vērtīgi zināt, ka maniem implantiem papildus parastajai garantijai, ko piedāvā visi implantu ražotāji, ir paplašināta apdrošināšanas programma, kas nepieciešamības gadījumā kompensē atkārtotas operācijas izmaksas. Šāda garantijas programma ir skaidra zīme, ka Motiva krūšu implantu iegāde ir saistīta ar ļoti mazu risku.

Pilnīgai drošībai operācijā implanti tika ievietoti aiz krūts muskuļa. Operācijā tika izmantots palīglīdzeklis “Motiva Sleeve”, kas ļauj ķirurgam ievietot implantu ķermenī tā, ka implants nesaskaras ar pacienta ādu vai ķirurga cimdiem.  “No-touch” tehnika neļauj baktērijām nonākt uz implanta korpusa, vēl vairāk mazinot kapsulas un citu komplikāciju rašanās risku.

Mēnesi pēc operācijas varu teikt, ka esmu 100 % apmierināta ar savu izvēli. Krūtīm ir ļoti skaista un dabiska forma un konsultācijā kopā izvēlētais izmērs ideāli atbilst maniem parametriem.