Vai implantus var apdrošināt?

Vai maniem krūšu implantiem ir garantija? Kurš maksās, ja būs nepieciešama atkārtota operācija? Izvēloties krūšu implantus, jānoskaidro, vai un kādā apmērā implantus sedz garantijas programma.

Krūšu implanti un vispārīgā garantija

Implantiem parasti ir garantija. Tas pats attiecas arī uz Motiva implantiem. Saskaņā ar FDA un CA prasībām uz visiem Motiva krūšu implantiem attiecas ražotāja garantijas programma. Tas nozīmē, ka, ja implants saplīst vai rodas pēc Beikera skalas III vai IV pakāpes reakcija pret kapsulu, ražotājs piedāvā bezmaksas rezerves implantu. Parastās garantijas programmas operācijas izmaksas nesedz.

Krūšu implanti un apdrošināšana

Motiva ir vienīgais implantu ražotājs pasaulē, kas piedāvā paplašināto garantijas programmu – ja nepieciešams, tiek kompensētas atkārtotas operācijas izmaksas. Šī apdrošināšana, ko nodrošina viena no lielākajām ASV apdrošināšanas sabiedrībām CNA, liecina, ka Motiva implantu iegāde ir saistīta ar ļoti mazu risku. Lai pievienotos paplašinātajai garantijas programmai, Motiva implanti jāreģistrē Interneta vietnē www.rinnaimplantaadid.ee vai Motiva mobilajā lietotnē. Par paplašinātās garantijas programmas pirmo gadu pacientēm nav jāmaksā. Sākot ar otro gadu programmu var pagarināt par papildu samaksu.