Paciente Merilina stāsta par savu Motiva pieredzi

Blogere Merilina Taimre savai krūšu operācijai nolēma izmantot Motiva implantus. Kādēļ viņa izdarīja šādu izvēli un ko pozitīvu viņa atklāja par Motiva implantiem?

Atbild Merilina Taimre.

Konsultācijā ārsts man piedāvāja divu veidu Motiva implantus: apaļos un ergonomiskos. Savu mājasdarbu jau biju veikusi un zināju, ka vēlos tieši ergonomiskos implantus. Galvenā atšķirība ir gala rezultāts. Ergonomiskie implanti seko krūšu dabiskajām kustībām un virzās atbilstoši ķermeņa novietojumam.  Neergonomiskie implanti visu laiku saglabā savu sākotnējo formu jeb “push-up” efektu.

Konsultācijā bija patīkami implantus pataustīt, ar tiem paspēlēties, salīdzināt un izmēģināt ar krūšturi. Pēc mēru noņemšanas ķirurgs man piedāvāja dažādu lielumu implantus. Man ir būtiski, lai arī nākotnē varu būt funkcionāla un ērti trenēties. Tādēļ izvēlējos pašu dabiskāko un optimālāko variantu, kas bija 375 ml lieli implanti.

Motiva liels pluss ir implantos iestrādāts rīsa grauda lieluma čips, kurā ir nepieciešamā informācija par implantiem un operāciju. Tas dod papildu drošību gan ķirurgam, gan man. Tādā veidā varu būt pārliecināta, ka informācija nekur nepazudīs un ir vienmēr vienkārši pieejama.