Implanti, grūtniecība un bērna barošana ar krūti

Cik ilgi pēc grūtniecības jāgaida, lai ievietotu implantus?

Beidzot bērna barošanu ar krūti, krūtīm jāatgūst to dabiskais izmērs. Dažos gadījumos tās tomēr maina savu dabisko izskatu un kļūst lielākas, mazākas vai noslīd lejup.

Parasti tiek ieteikts ar krūšu implantu ievietošanu pagaidīt vismaz sešus mēnešus pēc bērna barošanas ar krūti pārtraukšanas. Tad ir redzams pēc grūtniecības krūšu izmērs un forma. Tikai tad var izvērtēt, kādi implanti palīdzēs izveidot skaistas ķermeņa proporcijas, kā arī vēlamo krūšu formu un izmēru.

Vai var barot ar krūti, ja ir implanti?

Lai gan parasti, ja ir implanti, bērna barošana ar krūti nerada sievietēm problēmas, tomēr jāņem vērā, ka dažos gadījumos tas var radīt komplikācijas vai nebūt iespējams.

Paši krūšu implanti neietekmē sievietes spēju barot bērnu ar krūti. Barošanas ar krūti iespējamību nosaka operācijas tehniskais risinājums.

Svarīgi, ka operācijā netiek bojāti krūšu dziedzeri. Vairumā gadījumu krūšu dziedzeri netiek skarti, ja operācija tiek veikta no paduses vai zemkrūts krokas. Lielāks risks ir tādās operācijās, kas tiek veiktas ar griezumu ap areolu. Tādā veidā ir lielāks risks savainot krūts dziedzeri.