Kādas formas implantu izvēlēties?

Anatomisko un apaļo implantu plusi un mīnusi

Līdz šim tirgū ir bijuši pieejami gan apaļas, gan anatomiskas formas implanti, kam ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi.

Anatomisko implantu priekšrocība ir to spēja imitēt dabisko krūšu formu. Vienlaikus pastāv t.s. piles formas implanta risks, kad tas sāks ķermenī rotēt. Ja neregulāras formas protēze krūtī ieņem jaunu stāvokli, tad arī pati krūts zaudē savu dabisko formu.

Ar apaļām protēzēm šādu problēmu nav. Neatkarīgi no tā, cik daudz tās rotē, krūts vienmēr būs apaļa. Vienlaikus daudzām pacientēm nepatīk, ka krūts implants atrodas pārāk augstu un izskatās nedabiski.

Kas ir ergonomiskais implants?

Ergonomiskais implants apvieno apaļo un anatomisko implantu priekšrocības. Šo implantu pamatne ir apaļa, bet gels pielāgo savu formu krūts novietojumam.

Gulošā stāvoklī implanta augstākais punkts atrodas krūts vidusdaļā kā tas ir dabiskai krūtij. Mainot pozu, gravitācijas ceļā implanta augstākais punkts sāk kustēties un pieceļoties, krūts noslīd uz apakšējo daļu. Tādā veidā implants imitē krūšu dabisko formu ikvienā pozā, kurā sieviete atrodas.

Ergonomiskie implanti nodrošina, ka krūtīm ir skaista forma arī tad, ja tie ķermenī rotē. Tie vienmēr imitē krūšu dabisko izskatu un kustību.