Garantijas + apdrošināšana = divkārša drošība

Daudzpusīga garantijas programmu izvēle

Implantiem parasti ir garantija. Arī Motiva garantijas ietvaros nodrošina jaunus implantus, ja tas ir saplīsis vai pēc Beikera skalas ir radusies III vai IV pakāpes reakcija pret kapsulu.

Bet Motiva ir vienīgie implanti, kam tiek piedāvāta papildu apdrošināšana un nepieciešamības gadījumā tiek atlīdzinātas atkārtotas operācijas izmaksas. Šāda garantijas programma liecina par to, ka Motiva implantu iegāde ir saistīta ar ļoti mazu riska faktoru.

Motiva 2 gadu un 5 gadu programma

Motiva implantiem ir bezmaksas apdrošināšana uz vienu gadu. Šo apdrošināšanu var pagarināt par 2 gadiem (implanti bez čipa) vai 5 gadiem (implanti ar čipu).

  • Pagarinot apdrošināšanu par 2 gadiem, segsim operācijas izdevumus 1000€ apmērā vienam implantam, ja implants ir saplīsis vai radusies pēc Beikera skalas III vai IV pakāpes reakcija pret kapsulu. Lai to izdarītu, 90 dienu laikā pēc operācijas jāiemaksā apdrošināšanas pagarināšanas maksa 100 € apmērā.
  • Pagarinot apdrošināšanu par 5 gadiem, segsim operācijas izdevumus 2500€ apmērā vienam implantam, ja implants ir saplīsis vai radusies pēc Beikera skalas III vai IV pakāpes reakcija pret kapsulu. Lai to izdarītu, 90 dienu laikā pēc operācijas jāiemaksā apdrošināšanas pagarināšanas maksa 100 € apmērā.

Lai saņemtu garantiju, Motiva implanti jāreģistrē mūsu mājaslapā vai Motiva mobilajā lietotnē.