Kāpēc implants ar čipu ir labāks?

Ātra piekļuve informācijai

Parasti implantiem tiek doti līdzi dažādi dokumenti. Tajos ir informācija par ārstu un klīniku, kas veica operāciju, implanta sērijas numurs un garantijas dokumenti. Tā ir ļoti būtiska informācija, kas problēmas gadījumā ļauj ķirurgam ātri un pareizi reaģēt.

Bet kas notiek, ja papīri nav pieejami? Pēc dažiem gadiem atvilktnē dokumentus vairāk nevar atrast. Varbūt atrodoties pavisam citā pilsētā vai valstī, papīri nemaz nav līdzi.  Lai šādas situācijas novērstu, Motiva izmanto elektronisku datu uzglabāšanu.

Implanta čipā tiek saglabāta garantija un citi dokumenti.

Implanti ar čipu ievērojami palielina pacientes drošību.  Proti, visa informācija, kas skar pacientes operāciju, implantus un garantijas, tiek saglabāta čipā, kas veselības aprūpes personālam ir vienmēr un visur pieejama.

Tas ir neliels rīsa grauda izmēra čips. Novietojot īpašu lasītāju krūšu tuvumā, tiek nolasīts kods. Ar šo kodu veselības aprūpes personāls piekļūst datubāzei un būtiskai informācijai, kas skar pacienti.  Tagad jebkurā situācijā ķirurgs var pieņemt labus, ātrus un pareizus lēmumus.