Kura ir implanta vājākā vieta?

Papētot implantu tuvāk, tā pamatnē ir apaļš lāsums, kas atšķiras no pārējā implanta. Materiāls ir tas pats, bet tas ir biezāks un cietāks. Šis lāsums tiek piestiprināts implanta korpusa pamatnei pēdējā korpusa izgatavošanas posmā  Papildus noslēgšanas funkcijai, uz lāsuma ir iegravēta būtiska informācija par produktu. Parasti šis lāsums ir implanta korpusa vājākā vieta.

Ja implants fiziska spēka ietekmē pārplīst, tad, visticamāk, tas notiek implanta pamatnē, lāsuma malā. Tā ir vienīgā implanta vieta, kas nav vienā gabalā, bet ir pielīmēta vēlāk. Ir bijuši gadījumi, kad, ievietojot implantu, lāsuma un korpusa savienojuma vieta tiek bojāta.  Vēl sliktāka ir situācija, ja gels sāk klusiņām un nemanāmi gadu gaitā iztecēt.

Kā problēmu risināt? Motiva šo lāsumu nelīmē, bet izmanto vulkanizācijas metodi. Tas nozīmē, ka lāsums tiek sakausēts ar korpusu vienā veselumā. Tāpat Motiva negravē informāciju par produktu uz lāsuma, bet tā tiek uzdrukāta, radot reljefu. Tādā veidā informācija par produktu stiprina lāsumu, nevis padara to vājāku.

Šīs nianses var šķist nenozīmīgas, bet tām ir būtiska loma, lai padarītu implantu drošāku. Viens saplīsis implants ir jau par daudz. Tādēļ Motiva likvidē arī pašus mazākos riskus.