Vai implantu ražotājs ir apmācījis tavu ķirurgu?

Nav divu vienādu griezumu. Katrai sievietei ir savas īpatnības un katram implantam ir nepieciešama atšķirīga pieeja. Lai operācija būtu sekmīga, savu lomu spēlē arī pašas mazākās nianses: implanta raupjums, elastība, forma, muskuļu novietojums un citi.

Jūs varat izvēlēties pasaulē labākos implantus un valsts izcilāko ķirurgu, bet ja jūsu ķirurgam nav pieredzes ar jūsu izvēlētajiem implantiem, operācija var arī neizdoties.

Motiva apmāca visus savus sadarbības partnerus!

Visi ķirurgi, kas sadarbojas ar Motiva, iziet īpašu apmācību. Baltijas un Somijas ķirurgiem apmācības vada Lielbritānijas lielākās privātklīnikas “The Hospital Group” labākie ķirurgi.  Tāpat apmācībās piedalās arī viens no pasaulē zināmākajiem plastiskajiem ķirurgiem Dr. Džovannī Boti (Giovanni Botti) no Itālijas, kura klīnikā katru rudeni norisinās Motiva Ergonomix simpozijs.

Atšķirībā no izplatītās prakses iepazīstināt ķirurgus ar implantiem tikai teorētiski, Motiva visiem ķirurgiem organizē arī praktiskās mācību operācijas. Izvēloties Motiva implantus varat būt pārliecināta, ka jūsu ķirurgs precīzi zina, ko dara!

Mūsu apmācīto ķirurgu sarakstu atradīsiet sadaļā Sadarbības partneri.